IICH Groningen - Stichting Ruitersport Noord Nederland
Uitslagen
Lijst gemaakt op: 31-10-2017 09:17:08


Beilen Z1 & Z2 pony's

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 08:00

Jury bij C: Bartels, A.

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 23 (16 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Ilse WeedaSpecialZ1E238
      
2Yvette OudmanDiorZ1E235,5
      
3Yvonne TolAlbrecht's Hoeve Lucky BoyZ1D232
      
4Jette van der veenTerra Nova's ZemblaZ1E229,5
      
 
5Marcella BerendsAllstarZ1C229
      
 Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoZ1D229
      
7Janita StavastChantreZ1D226
      
8Bente Van KernebeekGoldwind's Empire's BrideZ1E224,5
      
9Loreen HagedoornDaisy''s DamingoZ1D223
      
10Lisa UilenbergMickyZ1D213,5
      
11Jennifer Veenstrade Goede Ree's AlwinZ1D212
      
12Veerle KramerBeau Bon JoliZ1E209
      
13Britt RosBentoZ1D204
      
14Bente FeenstraCliffZ1D199
      
15Rianne ElzingaDouble RoseZ1D196,5
      
16Emma TingeEdisonZ1D190
      

Z2/C-Z2/D-Z2/E, proef 92 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Lisa HammingaDekro's PachinoZ2D288,5
      
2Jennifer VeenstraVeenstra's GrapjasZ2D288
      
 
3Ava KrauseGolden LegendZ2D273
      
4Lisa HammingaAirr's Golden DelightZ2D262,5
      
5Liz BoumanRubyZ2D261,5
      
6Famke JongsmaOrchid's FiolettaZ2D257
      
xFamke JongsmaCreekman's CandorZ2DVrijw
      

Terug naar de top

Beilen ZZL

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 11:30

Jury bij C: Versendaal, W.A.

ZZL/P, proef 31 (15 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Orsolya WunninkDamiani Di OroZZLP227
      
2Simone TerpstraDionne STZZLP223
      
3Rachelle BuiningWondergirlZZLP222,5
      
4Marije HeuvelBelanaZZLP219,5
      
 
5Bronno BloemFamousZZLP216,5
      
6Janneke ReindersVarbenfroh CZZLP211,5
      
7Marissa SpoorBrinkhof's Empire SZZLP210,5
      
8Lineke Meursing - OostingCasa-jane-lZZLP210,5
      
9Callista LeeuwerkeSanto's Fatal-LoveZZLP209
      
10Rowena BoverhofAMS FernandoZZLP206
      
11Marloes OosterhofGabbanaZZLP205,5
      
12Lisanne BoerEmporioZZLP205,5
      
13Jolanda De NekkerEmpire SDNZZLP204,5
      
14Mindy NiemeyerAt LastZZLP204
      
15Britt MuisIt's Britt's CorlandoZZLP195,5
      

Terug naar de top

Beilen Z2

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 14:00

Jury bij C: Mulder - Dolsma, T.E.

Z2/P, proef 27 (16 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marjan Van der JagtDisaZ2P235
      
2Nicky SnijderGame boy sthZ2P235
      
3Maaike SlootwegGinoZ2P230
      
4Nynke TilmaFast and Furious RwZ2P222
      
 
5Michelle DalemansExxon ValdezZ2P222
      
6Simone BenthemChamps-èlysèesZ2P220,5
      
7Laura ZwartLumen GhandiZ2P217
      
8Marit HaarmanD'Arling Bulls SambucaZ2P216
      
9Sabine WintersDineraZ2P216
      
10Elviera BoverhofVirginiaZ2P215
      
11Lisanne DinkelaGrandeurZ2P214
      
12Anouck BodewesStellaZ2P211,5
      
13Kathy RoggenSonnentanzZ2P211,5
      
14Kenna BakkerGinfonia KBZ2P211,5
      
15Marian AsijeeWaylonZ2P208,5
      
16Andre HagenauwDancing DreamZ2P204
      

Terug naar de top

Beilen Z1

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 16:30

Jury bij C: Leeuw - Vonk, J.P.N. De

Z1/P, proef 23 (24 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Linda KouwenhovenSuperhorse GiovanniZ1P237
      
2Karlijn Van VugtJohanna KZ1P218,5
      
3Dana PetersWanietaZ1P216,5
      
4Ellen WyniaHws ElgarZ1P214,5
      
5Nathalie HofDamn SpecialZ1P213,5
      
6Fiori Van KranenBjørn RDZ1P213,5
      
 
7Floor VosGo-Girl DFVZ1P213
      
8Marloes OosterhofGiseleZ1P212
      
9Wilmer LanningBoter's DionZ1P211,5
      
10Elviera BoverhofSaskatchwanZ1P211
      
11Maartje ReumermanFairytale FlorianZ1P209,5
      
12Robin LuurssenGraziaZ1P209
      
13Lian RossinghGrand slamZ1P208,5
      
14Ina Katerbarg - vosFlorancZ1P207
      
15Joyce Van de WaterRoyal FutureZ1P206,5
      
16Karen Ter Veen - ZeewusterEmbraceZ1P205
      
17Esther CoenraadtsGabonZ1P205
      
 Rolinde MeursingClaudiusZ1P205
      
19Marissa SpoorBrinkhof's EvaluationZ1P203
      
20Sharon MullerDon MatchoZ1P200,5
      
21Sandra GoelemaCygankaZ1P198
      
22Geziena NieboerDivemmieZ1P195,5
      
23Anouska EitensGaunrebeZ1P193,5
      
xFiori Van KranenElektro AKWZ1PVrijw
      

Terug naar de top

Beilen M2

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 20:00

Jury bij C: Blokzijl - Versteeg, P.S.C.

M2/P, proef 19 (19 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillM2P195
      
2Karlijn Van VugtHappy HandoM2P193
      
3Marrit ReusienBrinkhof's HakymM2P190
      
4Wendy KriessanWizzelM2P189,5
      
5Frans Van den HeuvelEdith PiaffM2P186
      
 
6Carmen GrasHelsinki fdM2P183,5
      
7Saskia KnolHadollyM2P183,5
      
 Laura ZwartHonoréeM2P183,5
      
9Wilmer LanningHippo Assen's GaparistoM2P183,5
      
10Ilona De VriesDiabloM2P182
      
11Janny MulderKjaldM2P181,5
      
12Ellen WyniaDanny boyM2P179,5
      
13Marleen CathGraceriteM2P179
      
 Danique DrevesCharda SvnM2P179
      
15Judith SchaaphokBright's Hero SBM2P178
      
16Jessica MeiringGitheM2P176,5
      
17Jessica OldenbeuvingCanyon Of JoyM2P176
      
18Natasja ScholtenEmporio ArmaniM2P171,5
      
19Corina BoxemFemmeM2P169,5
      

Terug naar de top

Beilen M1

Datum: 22-10-2017
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Tjepkema, M.J.

M1/P, proef 15 (20 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodM1P219
      
2Karlijn VeentjerGentelisa BGFM1P218
      
3Bianca Van RijkomAäronM1P205
      
4Marloes OosterhofHamiltonM1P193
      
5Niels BinnendijkGivenchy o.M1P192
      
 
6Marissa SpoorBrinkhof's Holy GraceM1P191
      
7Hennie RoffelHera-utopiaM1P191
      
8Laily Barelds - WillemsenHiltonM1P188
      
9Anouk Van der LaanGantM1P187
      
10Kim ReijntjensThunderwave DiabloM1P185
      
11Natasja ScholtenHeer olivierM1P184
      
12Famke JongsmaHadrea van de OsseweideM1P181
      
13Ennie LalkensDouweM1P178
      
14Aniek SchuilingHumoraM1P174
      
15Charmaine SpiekerFETOILEM1P173
      
16Nynke TilmaHype RwM1P172
      
17Liza Van DoornGiwolga A.N.M1P169
      
18Maaike LykelemaGood luck manoaM1P163
      
 Mariska Timmer - BijstraWinschallah VM1P163
      
xManisha JonkersEmonaM1PVrijw
      

Terug naar de top

Beilen L2

Datum: 22-10-2017
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Reinholtd - Regenbogen, N.C.

L2/P, proef 11 (22 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Aafke ScharftHollyL2P193,5
      
2Shannon HolmesGiovanniL2P192
      
3Emma WaddingtonIvagoL2P191,5
      
4Esther CoenraadtsIgnadoL2P190,5
      
5Marsha SmitsHighlightL2P189,5
      
6Bianca GorterGabbanaL2P189
      
 
7Marloes OosterhofHudsonL2P189
      
8Anthea VisIntenseL2P189
      
9Tatjana MulderEquiL2P187,5
      
10Corinda LuttjeboerI-Go DcL2P186
      
11Elviera BoverhofHilfiger waL2P186
      
12Chantal KrommendijkHappy DancerL2P185,5
      
13Merel KramerIvaristoL2P185
      
14Leona GraveDark Rose DilindaL2P184,5
      
15Bronno BloemGibsonL2P182,5
      
16Hilda VelthuisDamarilloL2P181,5
      
17Annika StrömbergParandassL2P180,5
      
18Rachel HegemanGeronimoL2P180
      
19Lisa JagerGrigorisL2P178,5
      
20Wilma VenemaEspressoL2P177
      
21Karlijn VeentjerQueensberry BGFL2P176,5
      
22Robin LuurssenEsville A.N.L2P172
      

Terug naar de top

Beilen L1

Datum: 22-10-2017
Aanvang: 15:10

Jury bij C: Padding, M.D.

L1/P, proef 7 (20 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Laura WerinkHandsomeL1P210,5
      
2Eva MulderI am Special DL1P198
      
3Bregje BoschmaWonderful Boy MatadorL1P196,5
      
4Robin LuurssenErebie A.N.L1P195,5
      
5Manon GroeszHavantos III vthL1P195,5
      
 
6Fleur Van BonTwisterL1P195
      
7Nienke LimburgIci Paris SollenburgL1P194
      
8Marga DunFlorisL1P193,5
      
9Marieke BremerMouseL1P193
      
10Sanne SchutEladineL1P191
      
11Simone BenthemIsadoreL1P189,5
      
12Lisanne BoerSoulignac Biolley HHL1P186,5
      
13Mirte HensemaHarmonyL1P186,5
      
14Ieke Bergman - MansHappyL1P185,5
      
15Moniek VosHimalaya ArtL1P185
      
16Michelle SchluterCayenneL1P184
      
17Donna MeijeringEzrah LalanL1P184
      
18Jeanine DammNicoleL1P183
      
19Manon GankemaL' AmoreL1P181,5
      
20Ennie LalkensIzaL1P178
      

Terug naar de top



Datum: 29-10-2017

Terug naar de top

Beilen M2 Pony's

Datum: 29-10-2017
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Booij - Masselink, A.

M2/D-M2/E, proef 19 (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Soily BrookmanZiggy AwM2E199
      
2Jennifer VeenstraJonker's JaydenM2D192,5
      
 
3Chanel Van der SchansKudah's Cynann SantanaM2E190
      
4Francis KeldersKolindaM2E188
      
5Eva De VriesGanzepol's ArdanwenM2E187,5
      
6Jennifer VeenstraVeenstra's High FiveM2D181
      
7Femke VerkleySilvesterM2E180
      
8Julot ScheidemaElena EclipseM2E178
      

Terug naar de top

Beilen M1

Datum: 29-10-2017
Aanvang: 10:15

Jury bij C: Booij - Masselink, A.

M1/B-M1/C, proef 15 (2 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marcella BerendsHimmeren's GoudtopaasM1B197,5
      
 
2Kyra HingstmanFlanellM1B177
      

M1/D-M1/E, proef 15 (7 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Jody MulderGomesM1E203
      
2Liz BoumanWesterhuis ZorroM1D196,5
      
 
3Lisa HammingaSuddenM1D196
      
4Meike WoldendorpRaisa's WeeringM1D180
      
5Mara de VriesHolthausen LorienM1D175
      
6Zahra KhashanMoonlightM1E173
      
7Sanne SlothouwerMagicM1E171
      

Terug naar de top

Beilen L2

Datum: 29-10-2017
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Meijering - Mandemaker, I.B.

L2/A-L2/B-L2/C, proef 11 (2 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Kyra HingstmanJobL2B207
      
 
2Belinda GritterDark SecretL2C190,5
      

L2/D-L2/E, proef 11 (12 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Jolienke HuismanEstelleL2D205,5
      
2Marit HeikensBono van de ManuhoeveL2E197
      
3Manon BrinkmanOosteind's ZolietaL2D195,5
      
 
4Annelie WesterhofMeidoorn Hoeve's ZidaneL2E194,5
      
5Fleur Van BonVitell WL2D193
      
6Lisa HammingaDekro's Diamond StarL2D191,5
      
7Nina De BoerVelvet's KappoccinoL2D191
      
8Marieke FlinkertSchermeer's Hof TsarinaL2D188,5
      
9Jasmijn Van MieghemCarpenters QuinkelL2D183
      
10Loreen HagedoornSon of SandreoL2E179,5
      
11Annemiek BovenVivaldiL2D177,5
      
12Marchien ZuidemaHacieni MML2E173,5
      

Terug naar de top

Beilen L1

Datum: 29-10-2017
Aanvang: 14:10

Jury bij C: Baas - Hendriks, J.H.

L1/A-L1/B-L1/C, proef 7 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Ilona Van Leussenindoctro`s felixL1C190
      
 
2Ilona Van LeussenHeidepeel`s PeekabooL1B185
      
3Hailey Aisha NolSipko's PrinsL1C180
      

L1/D-L1/E, proef 7 (18 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Indy De WeerdtOosterhof''s KentijnL1E210
      
2Syrah Van de RovaartDonna Daria VDRL1D204,5
      
3Marit De LangeDucL1D190,5
      
4Mirthe Van den HovenDoe DoeL1D187,5
      
5Ella OffenbergOrlandoL1E187
      
 Belinda GritterOdiniL1D187
      
 
7Bente Van KernebeekAglaya's SaviolaL1D186
      
8Valerie OrselRozaL1D185
      
9Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveL1E185
      
10Nardien EdensNE YankeeL1D184,5
      
11Esmée BoxmanSantosL1D184
      
12Annemiek ZuidemaMistralL1D183
      
13Gert jan SchuurEspecialL1D180
      
14Gamay Van de RovaartLarino VDRL1D180
      
15Myrthe GelingVanda's SambucaL1E177
      
16Dominique WeemhofBraienL1D174,5
      
17Hilde DijkstraQamarL1E172
      
xGamay Van de RovaartFelicitas VDRL1DVrijw
      

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Copyright 2017 IICHGroningen.nl - Website gesponsord door Skytz websites