IICH Groningen - Stichting Ruitersport Noord Nederland
Uitslagen
Lijst gemaakt op: 26-10-2017 11:50:03


NW Pekela Z1 & Z2 pony's

Datum: 30-09-2017
Aanvang: 08:00

Jury bij C: Oosting, B.

Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 23 (19 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marcella BerendsAllstarZ1C229
      
2Janita StavastChantreZ1D225,5
      
3Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoZ1D216,5
      
4Lisa UilenbergMickyZ1D213
      
5Patrick TrijbelsSamoerai van de AdelaarshoeveZ1C213
      
 
6Loreen HagedoornDaisy''s DamingoZ1D212,5
      
7Bente Van KernebeekGoldwind's Empire's BrideZ1E212
      
8Jennifer Veenstrade Goede Ree's AlwinZ1D210,5
      
9Jette van der veenTerra Nova's ZemblaZ1E207,5
      
10Yvonne TolAlbrecht's Hoeve Lucky BoyZ1D207
      
11Bente FeenstraCliffZ1D205,5
      
12Ilse WeedaSpecialZ1E205
      
13Veerle KramerBeau Bon JoliZ1E205
      
14Lauren KokLionZ1E205
      
15Yvette OudmanDiorZ1E204,5
      
16Kim MellensBolheim's GittyZ1D202,5
      
17Rianne ElzingaDouble RoseZ1D201
      
18Emma TingeEdisonZ1D199
      
 Britt RosBentoZ1D199
      

Z2/C-Z2/D-Z2/E, proef 92 (8 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Lisa HammingaAirr's Golden DelightZ2D280
      
2Liz BoumanRubyZ2D278,5
      
 
3Lisa HammingaDekro's PachinoZ2D273,5
      
4Famke JongsmaOrchid's FiolettaZ2D266
      
5Famke JongsmaCreekman's CandorZ2D265
      
6Jennifer VeenstraVeenstra's GrapjasZ2D261,5
      
7Ava KrauseGolden LegendZ2D260,5
      
8Nina WoertsFS CassidyZ2D232,5
      

Terug naar de top

NW Pekela ZZL

Datum: 30-09-2017
Aanvang: 11:30

Jury bij C: Schuth, W.D.K.

ZZL/P, proef 31 (20 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Callista LeeuwerkeSanto's Fatal-LoveZZLP232,5
      
2Zoë ZwiggelaarFidarsi Rossi ZrZZZLP232
      
3Marije HeuvelBelanaZZLP229
      
4Britt MuisIt's Britt's CorlandoZZLP229
      
5Rachelle BuiningWondergirlZZLP228,5
      
 
6Bronno BloemFamousZZLP226,5
      
7Marissa SpoorBrinkhof's Empire SZZLP225
      
8Lineke Meursing - OostingCasa-jane-lZZLP223,5
      
9Simone TerpstraDionne STZZLP222
      
10Jolanda De NekkerEmpire SDNZZLP221
      
11Orsolya WunninkDamiani Di OroZZLP220,5
      
12Moniek VosChico CaceroZZLP216
      
13Rowena BoverhofAMS FernandoZZLP215
      
 Janneke ReindersVarbenfroh CZZLP215
      
15Soraya GrevenTjonge JongeZZLP211,5
      
16Grieteke OldenburgerEvieta Corieta TexelZZLP210
      
17Marloes OosterhofGabbanaZZLP206
      
18Mindy NiemeyerAt LastZZLP204
      
19Lisanne BoerEmporioZZLP195,5
      
xHennie RoffelPresidents G-starZZLPUit15
      

Terug naar de top

Nw Pekela Z2

Datum: 30-09-2017
Aanvang: 14:05

Jury bij C: Dekker, C.

Z2/P, proef 27 (20 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Kenna BakkerGinfonia KBZ2P242,5
      
2Nicky SnijderGame boy sthZ2P231,5
      
3Laura ZwartLumen GhandiZ2P220,5
      
4Marjan Van der JagtDisaZ2P216
      
5Michelle DalemansExxon ValdezZ2P214
      
 
6Simone BenthemChamps-èlysèesZ2P213
      
7Maaike SlootwegGinoZ2P212,5
      
8Nynke TilmaFast and Furious RwZ2P212,5
      
9Marian AsijeeWaylonZ2P210
      
10Marit HaarmanD'Arling Bulls SambucaZ2P208
      
11Elviera BoverhofVirginiaZ2P205
      
12Sabine WintersDineraZ2P203
      
13Anouck BodewesStellaZ2P201
      
14Regina Vos - SmitDolitteZ2P200,5
      
15Lisa PapingTimdoraZ2P198
      
16Marije HeuvelSim Gitonga GoldZ2P194,5
      
17Petra Zuiderveen - VosUnderdogZ2P194
      
18Kathy RoggenSonnentanzZ2P193,5
      
19Andre HagenauwDancing DreamZ2P187,5
      
20Lisanne DinkelaGrandeurZ2P182
      
xHennie RoffelPresidents Glamour GirlZ2PNG
      

Terug naar de top

Nw Pekela Z1

Datum: 30-09-2017
Aanvang: 17:00

Jury bij C: Bakx - Van Rhijn, M.J.G.

Z1/P, proef 23 (24 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Elviera BoverhofSaskatchwanZ1P231,5
      
 Karlijn Van VugtJohanna KZ1P231,5
      
3Ellen WyniaHws ElgarZ1P228
      
4Floor VosGo-Girl DFVZ1P226,5
      
 Linda KouwenhovenSuperhorse GiovanniZ1P226,5
      
6Robin LuurssenGraziaZ1P220
      
 Dana PetersWanietaZ1P220
      
 
8Lian RossinghGrand slamZ1P219,5
      
9Ina Katerbarg - vosFlorancZ1P219
      
10Sharon MullerDon MatchoZ1P218,5
      
11Wilmer LanningBoter's DionZ1P217
      
12Joyce Van de WaterRoyal FutureZ1P216,5
      
13Marissa SpoorBrinkhof's EvaluationZ1P216,5
      
14Marloes OosterhofGiseleZ1P215,5
      
15Esther CoenraadtsGabonZ1P214,5
      
16Maartje ReumermanFairytale FlorianZ1P213,5
      
17Grieteke OldenburgerElektro AKWZ1P211,5
      
18Rolinde MeursingClaudiusZ1P206,5
      
19Fiori Van KranenBjørn RDZ1P206
      
20Nathalie HofDamn SpecialZ1P203
      
21Geziena NieboerDivemmieZ1P197
      
22Anouska EitensGaunrebeZ1P194
      
23Sandra GoelemaCygankaZ1P190
      
24Karen Ter Veen - ZeewusterEmbraceZ1P186
      

Terug naar de top

Nw Pekela M2

Datum: 30-09-2017
Aanvang: 20:00

Jury bij C: Nijmeijer, F.

M2/P, proef 19 (22 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marrit ReusienBrinkhof's HakymM2P212
      
2Karlijn Van VugtHappy HandoM2P208
      
3Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillM2P206
      
4Laura ZwartHonoréeM2P200,5
      
5Wendy KriessanWizzelM2P198
      
6Corina BoxemFemmeM2P197
      
 
7Judith SchaaphokBright's Hero SBM2P195,5
      
8Danique DrevesCharda SvnM2P194
      
9Ellen WyniaDanny boyM2P193,5
      
10Natasja ScholtenEmporio ArmaniM2P190
      
11Janny MulderKjaldM2P189,5
      
12Frans Van den HeuvelEdith PiaffM2P188
      
13Carmen GrasHelsinki fdM2P187,5
      
14Jessica MeiringGitheM2P186
      
15Bianca EulinkWinlightM2P184
      
16Saskia KnolHadollyM2P180,5
      
17Jessica OldenbeuvingCanyon Of JoyM2P179
      
18Wilmer LanningHippo Assen's GaparistoM2P178,5
      
19Ilona De VriesDiabloM2P177,5
      
20Marleen CathGraceriteM2P174
      
21Henriette KleefmanNaan van RijnwoudeM2P164
      
22Annet VeenVeenhoeve's Coffee CreamerM2P164
      

Terug naar de top

Nw Pekela M1

Datum: 01-10-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Eling - Oostland, K.W.

M1/P, proef 15 (22 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodM1P226,5
      
2Aniek SchuilingHumoraM1P204,5
      
3Inge VogelzangGentlemanM1P203,5
      
4Niels BinnendijkGivenchy o.M1P201
      
5Karlijn VeentjerGentelisa BGFM1P200
      
6Natasja ScholtenHeer olivierM1P198
      
 Hennie RoffelHera-utopiaM1P198
      
 
8Liza Van DoornGiwolga A.N.M1P197,5
      
9Petra Zuiderveen - VosDaimond GirlM1P196
      
10Laily Barelds - WillemsenHiltonM1P194
      
11Kim ReijntjensThunderwave DiabloM1P193,5
      
12Anouk Van der LaanGantM1P191
      
13Marissa SpoorBrinkhof's Holy GraceM1P190
      
14Nynke TilmaHype RwM1P189,5
      
15Maaike LykelemaGood luck manoaM1P180
      
16Ennie LalkensDouweM1P178,5
      
17Bianca Van RijkomAäronM1P176
      
18Manisha JonkersEmonaM1P176
      
19Charmaine SpiekerFETOILEM1P175,5
      
20Mariska Timmer - BijstraWinschallah VM1P175
      
 Famke JongsmaHadrea van de OsseweideM1P175
      
xMarloes OosterhofHamiltonM1PVrijw
      

Terug naar de top

Nw Pekela L2

Datum: 01-10-2017
Aanvang: 11:20

Jury bij C: Nieboer, A.G.

L2/P, proef 11 (21 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Lisa JagerGrigorisL2P198
      
2Tatjana MulderEquiL2P195
      
3Emma WaddingtonIvagoL2P194
      
4Anthea VisIntenseL2P193
      
5Esther CoenraadtsIgnadoL2P192
      
6Merel KramerIvaristoL2P191
      
 
7Aafke ScharftHollyL2P190,5
      
8Hilda VelthuisDamarilloL2P189,5
      
9Elviera BoverhofHilfiger waL2P189,5
      
10Corinda LuttjeboerI-Go DcL2P189
      
11Rachel HegemanGeronimoL2P188
      
12Chantal KrommendijkHappy DancerL2P186,5
      
13Marsha SmitsHighlightL2P182
      
14Robin LuurssenEsville A.N.L2P180
      
15Wilma VenemaEspressoL2P180
      
16Rowena boverhofAMS Iwanda.L2P180
      
17Shannon HolmesGiovanniL2P180
      
18Karlijn VeentjerQueensberryL2P176,5
      
19Marloes OosterhofHoudstonL2P176
      
20Bianca GorterGabbanaL2P175
      
21Leona GraveDark Rose DilindaL2P174
      

Terug naar de top

Nw Pekela L1

Datum: 01-10-2017
Aanvang: 14:10

Jury bij C: Evers, S.

L1/P, proef 7 (24 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Laura WerinkHandsomeL1P213
      
2Sanne SchutEladineL1P192
      
3Fleur Van BonTwisterL1P189,5
      
4Ieke Bergman - MansHappyL1P189,5
      
5Bronno BloemGibsonL1P189
      
6Marga DunFlorisL1P188,5
      
 
7Lisanne BoerSoulignac Biolley HHL1P188
      
8Ennie LalkensIzaL1P186
      
9Bregje BoschmaWonderful Boy MatadorL1P183
      
 Eva MulderI am Special DL1P183
      
 Robin LuurssenErebie A.N.L1P183
      
12Nienke LimburgIci Paris SollenburgL1P182,5
      
 Manon GroeszHavantos iii vthL1P182,5
      
14Mirte HensemaHarmonyL1P182
      
15Manon GankemaL' AmoreL1P181,5
      
16Francoise Van der VeenIssey d'AuroraL1P180
      
17Donna MeijeringEzrah LalanL1P178,5
      
18Michelle SchluterCayenneL1P175,5
      
19Jeanine DammNicoleL1P175
      
20Simone BenthemIsadoreL1P174
      
21Marieke BremerMouseL1P173,5
      
22Danique HaanFirelight v/d FavoriteL1P171
      
23Megan GerritsGeneviève di neroL1P170,5
      
24Moniek VosHimalaya ArtL1P169
      

Terug naar de top

Nw Pekela M2 pony's

Datum: 08-10-2017
Aanvang: 08:30

Jury bij C: Hofman, J.J.

M2/D-M2/E, proef 19 (9 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Jennifer VeenstraJonker's JaydenM2D193,5
      
2Jennifer VeenstraVeenstra's High FiveM2D185,5
      
3Eva De VriesGanzepol's ArdanwenM2E180
      
 
4Julot ScheidemaElena EclipseM2E179,5
      
5Soily BrookmanZiggy AwM2E179
      
6Femke VerkleySilvesterM2E177
      
7Chanel Van der SchansKudah's Cynann SantanaM2E177
      
8Francis KeldersKolindaM2E172
      
9Nikki BentumJ'aime La VieM2E167
      

Terug naar de top

Nw Pekela M1 pony's

Datum: 08-10-2017
Aanvang: 09:40

Jury bij C: Hofman, J.J.

M1/B-M1/C, proef 15 (2 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marcella BerendsHimmeren's GoudtopaasM1B183,5
      
 
2Kyra HingstmanFlanellM1B180,5
      

M1/D-M1/E, proef 15 (10 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Jody MulderGomesM1E199
      
2Lisa HammingaSuddenM1D189,5
      
3Liz BoumanWesterhuis ZorroM1D189
      
 
4Mara de VriesHolthausen LorienM1D178
      
5Zahra KhashanMoonlightM1E175,5
      
6Anniek KooistraAronM1E174
      
7Evelyn SpeelmanUntouchable WLM1D173
      
8Sanne SlothouwerMagicM1E173
      
9Marleen PolDarius Du BoisM1D170
      
10Meike WoldendorpRaisa's WeeringM1D163,5
      

Terug naar de top

Nw Pekela L2 pony's

Datum: 08-10-2017
Aanvang: 11:20

Jury bij C: Boersma, J.

L2/A-L2/B-L2/C, proef 11 (2 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Kyra HingstmanJobL2B195
      
 
2Belinda GritterDark SecretL2C160
      

L2/D-L2/E, proef 11 (12 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Lisa HammingaDekro's Diamond StarL2D204,5
      
2Fleur Van BonVitell WL2D202
      
3Marit HeikensBono van de ManuhoeveL2E200
      
 
4Annelie WesterhofMeidoorn hoeve ZidaneL2E198
      
5Jolienke HuismanEstelleL2D197
      
6Loreen HagedoornSon of SandreoL2E190
      
7Marchien ZuidemaHacieni MML2E183,5
      
8Amarens PostmusShannaL2D183
      
9Annemiek BovenVivaldiL2D181,5
      
10Nina De BoerVelvet's KappoccinoL2D172
      
11Marieke FlinkertSchermeer's Hof TsarinaL2D170,5
      
12Jasmijn Van MieghemCarpenters QuinkelL2D168,5
      

Terug naar de top

Nw Pekela L1 pony's

Datum: 08-10-2017
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Sterenberg, R.

L1/A-L1/B-L1/C, proef 7 (3 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Ilona Van Leussenindoctro`s felixL1C201,5
      
 
2Ilona Van LeussenHeidepeel`s PeekabooL1B190
      
3Hailey Aisha NolSipko's PrinsL1C189
      

L1/D-L1/E, proef 7 (22 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marit De LangeDucL1D203
      
2Bente Van KernebeekAglaya's SaviolaL1D202
      
3Evelyn SpeelmanWesterveld's LieveL1E200
      
4Syrah Van de RovaartDonna Daria VDRL1D199,5
      
5Myrthe GelingVanda's SambucaL1E196
      
6Valerie OrselRozaL1D196
      
 
7Belinda GritterOdiniL1D195,5
      
8Gamay Van de RovaartFelicitas VDRL1D193
      
9Ella OffenbergOrlandoL1E191
      
10Annemiek ZuidemaMistralL1D188,5
      
11Gert jan SchuurEspecialL1D188
      
12Indy De WeerdtOosterhof''s KentijnL1E187,5
      
13michelle schutteRomyL1E187
      
14Dominique WeemhofBraienL1D186,5
      
15Nardien EdensNE YankeeL1D184
      
16Esmée BoxmanSantosL1D184
      
17Mirthe Van den HovenDoe DoeL1D183,5
      
18Patrick TrijbelsFabels van de AdelaarshoeveL1D183
      
19Pascalle BoxmanPaulienaL1D181
      
20Lesley ZielSems FarouschaL1D179,5
      
21Hilde DijkstraQamarL1E176
      
xGamay Van de RovaartLarino VDRL1DVrijw
      

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Copyright 2017 IICHGroningen.nl - Website gesponsord door Skytz websites