IICH Groningen - Stichting Ruitersport Noord Nederland
Uitslagen
Lijst gemaakt op: 12-11-2017 18:05:20


Veendam M1

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Oosting, B.

M1/P, proef 17 (21 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodM1P207
      
2Karlijn VeentjerGentelisa BGFM1P206
      
3Hennie RoffelHera-utopiaM1P198,5
      
4Marissa SpoorBrinkhof's Holy GraceM1P197,5
      
 Natasja ScholtenHeer olivierM1P197,5
      
6Anouk Van der LaanGantM1P193,5
      
 
7Marloes OosterhofHamiltonM1P193,5
      
8Mariska Timmer - BijstraWinschallah VM1P192,5
      
9Annika StrömbergParandassM1P189,5
      
10Nynke TilmaHype RwM1P189
      
11Aniek SchuilingHumoraM1P187
      
12Liza Van DoornGiwolga A.N.M1P186
      
13Laily Barelds - WillemsenHiltonM1P184,5
      
14Petra Zuiderveen - VosDaimond GirlM1P184,5
      
15Bianca Van RijkomAäronM1P182
      
16Kim ReijntjensThunderwave DiabloM1P182
      
17Charmaine SpiekerFETOILEM1P176,5
      
18Niels BinnendijkGivenchy o.M1P174,5
      
19Manisha JonkersEmonaM1P171,5
      
20Maaike LykelemaGood luck manoaM1P169
      
21Ennie LalkensDouweM1P168
      

Terug naar de top

Veendam L2

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Renken - Slik, M.

L2/P, proef 13 (18 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Marloes OosterhofHoudstonL2P207,5
      
2Lisa JagerGrigorisL2P205
      
3Shannon HolmesGiovanniL2P203
      
4Rachel HegemanGeronimoL2P200,5
      
5Leona GraveDark Rose DilindaL2P200
      
 Aafke ScharftHollyL2P200
      
 
7Bronno BloemGibsonL2P198
      
8Merel KramerIvaristoL2P196
      
 Marsha SmitsHighlightL2P196
      
10Hilda VelthuisDamarilloL2P195,5
      
11Karlijn VeentjerQueensberry BGFL2P195
      
12Esther CoenraadtsIgnadoL2P194
      
13Robin LuurssenEsville A.N.L2P192,5
      
14Emma WaddingtonIvagoL2P189
      
15Anthea VisIntenseL2P185
      
16Bianca GorterGabbanaL2P182,5
      
17Tatjana MulderEquiL2P180
      
18Elviera BoverhofHilfiger waL2P179,5
      

Terug naar de top

Veendam L1

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 14:45

Jury bij C: Slootweg - Ovaa, E.J.

L1/P, proef 9 (19 combinaties)
RangRuiterPaardKl.Cat.ptn.
      
1Lisanne BoerSoulignac Biolley HHL1P205
      
2Nienke LimburgIci Paris SollenburgL1P201,5
      
3Marieke BremerMouseL1P198
      
4Eva MulderI am Special DL1P198
      
5Fleur Van BonTwisterL1P197
      
 
6Simone BenthemIsidoorL1P196,5
      
7Laura WerinkHandsomeL1P196,5
      
8Simone BenthemHope of gloryL1P191,5
      
9Robin LuurssenErebie A.N.L1P190,5
      
10Donna MeijeringEzrah LalanL1P190
      
11Ieke Bergman - MansHappyL1P190
      
12Bregje BoschmaWonderful Boy MatadorL1P186,5
      
13Manon GroeszHavantos III vthL1P185,5
      
14Mirte HensemaHarmonyL1P185
      
15Sanne SchutEladineL1P184,5
      
16Jeanine DammNicoleL1P183,5
      
17Ennie LalkensIzaL1P182
      
18Manon GankemaL' AmoreL1P177,5
      
19Michelle SchluterCayenneL1P171
      

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Copyright 2017 IICHGroningen.nl - Website gesponsord door Skytz websites