IICH Groningen - Stichting Ruitersport Noord Nederland
STARTLIJST
Lijst gemaakt op: 10-11-2017 16:00:15

Definitieve startlijst Tolbert

Aanvang: 8:30 Uur

Datum: 11-11-2017
Aanvang: 08:30

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
08:30Bente FeenstraCliffZ1D
     
08:38Veerle KramerBeau Bon JoliZ1E
     
08:46Loreen HagedoornDaisy''s DamingoZ1D
     
08:54Marcella BerendsAllstarZ1C
     
09:02Kim MellensBolheim's GittyZ1D
     
09:10Fleur SmitsGoldwin's Hoeve's DylanoZ1D
     
09:18Bente Van KernebeekGoldwind's Empire's BrideZ1E
     
09:26Yvonne TolAlbrecht's Hoeve Lucky BoyZ1D
     
09:34Janita StavastChantreZ1D
     
09:42Lisa UilenbergMickyZ1D
     
09:50Yvette OudmanDiorZ1E
     
09:58Rianne ElzingaDouble RoseZ1D
     
10:06Ilse WeedaSpecialZ1E
     
10:14Britt RosBentoZ1D
     
10:22Jette van der veenTerra Nova's ZemblaZ1E
     
10:30Lauren KokLionZ1E
     
10:38Famke JongsmaCreekman's CandorZ2D
     
10:46Lisa HammingaDekro's PachinoZ2D
     
10:54Ava KrauseGolden LegendZ2D
     
11:02Liz BoumanRubyZ2D
     
11:10Gulizar KiezebrinkWesleyZ2D
     
11:18Jennifer VeenstraVeenstra's GrapjasZ2D
     
11:26Famke JongsmaOrchid's FiolettaZ2D
     
11:34Lisa HammingaAirr's Golden DelightZ2D
     



Tolbert ZZL

Datum: 11-11-2017
Aanvang: 11:45

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
11:45Zoë ZwiggelaarFidarsi Rossi ZrZZZLP
     
11:52Mindy NiemeyerAt LastZZLP
     
11:59Bronno BloemFamousZZLP
     
12:06Marije HeuvelBelanaZZLP
     
12:13Moniek VosChico CaceroZZLP
     
12:20Rowena BoverhofAMS FernandoZZLP
     
12:27Orsolya WunninkDamiani Di OroZZLP
     
12:34Rachelle BuiningWondergirlZZLP
     
12:41Marissa SpoorBrinkhof's Empire SZZLP
     
12:48Britt MuisIt's Britt's CorlandoZZLP
     
12:55Lineke Meursing - OostingCasa-jane-lZZLP
     
13:02Callista LeeuwerkeSanto's Fatal-LoveZZLP
     
13:09Simone TerpstraDionne STZZLP
     
13:16Jolanda De NekkerEmpire SDNZZLP
     



Tolbert Z2

Datum: 11-11-2017
Aanvang: 13:25

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
13:25Lisanne DinkelaGrandeurZ2P
     
13:33Marije HeuvelSim Gitonga GoldZ2P
     
13:41Sabine WintersDineraZ2P
     
13:49Kenna BakkerGinfonia KBZ2P
     
13:57Nicky SnijderGame boy sthZ2P
     
14:05Marian AsijeeWaylonZ2P
     
14:13Kathy RoggenSonnentanzZ2P
     
14:21Michelle DalemansExxon ValdezZ2P
     
14:29Simone BenthemChamps-člysčesZ2P
     
14:37Andre HagenauwDancing DreamZ2P
     
14:45Maaike SlootwegGinoZ2P
     
14:53Nynke TilmaFast and Furious RwZ2P
     
15:01Marjan Van der JagtDisaZ2P
     
15:09Elviera BoverhofVirginiaZ2P
     
15:17Laura ZwartLumen GhandiZ2P
     



Tolbert Z1

Datum: 11-11-2017
Aanvang: 15:30

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
15:30Joyce Van de WaterRoyal FutureZ1P
     
15:37Geziena NieboerDivemmieZ1P
     
15:44Marissa SpoorBrinkhof's EvaluationZ1P
     
15:51Linda KouwenhovenSuperhorse GiovanniZ1P
     
15:58Esther CoenraadtsGabonZ1P
     
16:05Nathalie HofDamn SpecialZ1P
     
16:12Karen Ter Veen - ZeewusterEmbraceZ1P
     
16:19Maartje ReumermanFairytale FlorianZ1P
     
16:26Dana PetersWanietaZ1P
     
16:33Lian RossinghGrand slamZ1P
     
16:40Marloes OosterhofGiseleZ1P
     
16:47Karlijn Van VugtJohanna KZ1P
     
16:54Ellen WyniaHws ElgarZ1P
     
17:01Anouska EitensGaunrebeZ1P
     
17:08Sandra GoelemaCygankaZ1P
     
17:15Robin LuurssenGraziaZ1P
     
17:22Elviera BoverhofSaskatchwanZ1P
     
17:29Sharon MullerDon MatchoZ1P
     



Tolbert M2

Datum: 11-11-2017
Aanvang: 17:45

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
17:45Linda KouwenhovenSuperhorse Glenn HillM2P
     
17:52Judith SchaaphokBright's Hero SBM2P
     
17:59Janny MulderKjaldM2P
     
18:06Saskia KnolHadollyM2P
     
18:13Laura ZwartHonoréeM2P
     
18:20Jessica OldenbeuvingCanyon Of JoyM2P
     
18:27Ellen WyniaHws Danny BoyM2P
     
18:34Carmen GrasHelsinki fdM2P
     
18:41Marleen CathGraceriteM2P
     
18:48Frans Van den HeuvelEdith PiaffM2P
     
18:55Loes HartliefUdoraM2P
     
19:02Wendy KriessanWizzelM2P
     
19:09Karlijn Van VugtHappy HandoM2P
     
19:16Ilona De VriesDiabloM2P
     
19:23Marrit ReusienBrinkhof's HakymM2P
     
19:30Danique DrevesCharda SvnM2P
     
19:37Annet VeenVeenhoeve's Coffee CreamerM2P
     
19:44Natasja ScholtenEmporio ArmaniM2P
     
19:51Jessica MeiringGitheM2P
     
19:58Bianca EulinkWinlightM2P
     
20:05Corina BoxemFemmeM2P
     



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)
STARTLIJST
Lijst gemaakt op: 11-11-2017 16:05:05

Definiteve startlijst Veendam

Aanvang: 9.00 Uur

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Oosting, B.

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
09:00Aniek SchuilingHumoraM1P
     
09:08Anouk Van der LaanGantM1P
     
09:16Kim ReijntjensThunderwave DiabloM1P
     
09:24Hennie RoffelHera-utopiaM1P
     
09:32Ennie LalkensDouweM1P
     
09:40Famke JongsmaHadrea van de OsseweideM1P
     
09:48Annika StrömbergParandassM1P
     
09:56Inge VogelzangGentlemanM1P
     
10:04Manisha JonkersEmonaM1P
     
10:12Petra Zuiderveen - VosDaimond GirlM1P
     
10:20Nynke TilmaHype RwM1P
     
10:28Marloes OosterhofHamiltonM1P
     
10:36Laily Barelds - WillemsenHiltonM1P
     
10:44Karlijn VeentjerGentelisa BGFM1P
     
10:52Bianca Van RijkomAäronM1P
     
11:00Linda KouwenhovenSuperhorse HappymoodM1P
     
11:08Mariska Timmer - BijstraWinschallah VM1P
     
11:16Niels BinnendijkGivenchy o.M1P
     
11:24Charmaine SpiekerFETOILEM1P
     
11:32Marissa SpoorBrinkhof's Holy GraceM1P
     
11:40Maaike LykelemaGood luck manoaM1P
     
11:48Natasja ScholtenHeer olivierM1P
     
11:56Liza Van DoornGiwolga A.N.M1P
     



Veendam L2

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Renken - Slik, M.

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
12:15Bianca GorterGabbanaL2P
     
12:23Karlijn VeentjerFlinstoneL2P
     
12:31Emma WaddingtonIvagoL2P
     
12:39Rachel HegemanGeronimoL2P
     
12:47Leona GraveDark Rose DilindaL2P
     
12:55Shannon HolmesGiovanniL2P
     
13:03Marloes OosterhofHoudstonL2P
     
13:11Hilda VelthuisDamarilloL2P
     
13:19Anthea VisIntenseL2P
     
13:27Merel KramerIvaristoL2P
     
13:35Esther CoenraadtsIgnadoL2P
     
13:43Aafke ScharftHollyL2P
     
13:51Tatjana MulderEquiL2P
     
13:59Bronno BloemGibsonL2P
     
14:07Lisa JagerGrigorisL2P
     
14:15Elviera BoverhofHilfiger waL2P
     
14:23Robin LuurssenEsville A.N.L2P
     
14:31Marsha SmitsHighlightL2P
     



Veendam L1

Datum: 12-11-2017
Aanvang: 14:45

Jury bij C: Slootweg - Ovaa, E.J.

tijdRuiterPaardKl.Cat.
     
14:45Moniek VosHimalaya ArtL1P
     
14:53Ennie LalkensIzaL1P
     
15:01Manon GroeszHavantos III vthL1P
     
15:09Fleur Van BonTwisterL1P
     
15:17Danique HaanFirelight v/d FavoriteL1P
     
15:25Robin LuurssenErebie A.N.L1P
     
15:33Nienke LimburgIci Paris SollenburgL1P
     
15:41Donna MeijeringEzrah LalanL1P
     
15:49Eva MulderI am Special DL1P
     
15:57Lisanne BoerSoulignac Biolley HHL1P
     
16:05Simone BenthemIsidoorL1P
     
16:13Marieke BremerMouseL1P
     
16:21Manon GankemaL' AmoreL1P
     
16:29Bregje BoschmaWonderful Boy MatadorL1P
     
16:37Sanne SchutEladineL1P
     
16:45Marga DunFlorisL1P
     
16:53Laura WerinkHandsomeL1P
     
17:01Jeanine DammNicoleL1P
     
17:09Michelle SchluterCayenneL1P
     
17:17Ieke Bergman - MansHappyL1P
     
17:25Mirte HensemaHarmonyL1P
     
17:33Simone BenthemHope of gloryL1P
     
17:41Francoise Van der VeenIssey d'AuroraL1P
     



Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)

Copyright 2017 IICHGroningen.nl - Website gesponsord door Skytz websites